دامنه رایگان

دامنه رایگان را از این وب سایت ها دریافت کنید

دامنه رایگان را از این وب سایت ها دریافت کنید

دامنه در حقیقت نام وب سایت شما می باشد که از دو قسمت نام و پسوند تشکیل شده است. پسوندهای بین الملی رایج عبارتند از .com ، .net و .org که دارای مصارف عمومی می باشند و هر یک به ترتیب معرف سایتهای تجاری (Commercial) ، شبکه (Network) و سازمانی یا غیر انتفاعی (Organization) می باشند. در ثبت این دامنه ها هیچ محدودیتی وجود ندارد دامنه رایگان ولی نامها با اولویت درخواست ثبت می شوند و برای مدت یک تا ده سال (قابل تمدید) با توجه به حق الثبت پرداختی معتبر می باشند.

وی سی ان این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه ی و به صورت کاملا رایگان اقدام به راه اندازی وبسایت خود کنید، سایت ساز رایگان ما به راحتی برای شما سایت را به صورت کاملا رایگان ساخته و نیازی به پرداخت هیچگونه وجهی ندارید!

http://www.vcn.ir

بهترین وب سایت هایی برای دامنه رایگان

مشکلی که در رابطه با سایت های زیر وجود دارد این است که استفاده از آنها تابع شرایط خاصی است و هیچ تضمینی برای مالکیت دائمی شما بر دامنه وجود ندارد و نباید انتظار پشتیبانی خاصی از جانب سایت ثبت کننده ی دامنه ی رایگان خود داشته باشید

www.dot.tk
www.freedomain.co.nr
www.biz.ly
www.codotvu.co
https://www.freedomain.pro/

چند سایت ایرانی که ارائه دهنده دامنه رایگان هستند

http://www.fay.ir

http://www.wex.ir

http://www.dde.ir

http://www.orq.ir

http://www.mee.ir

http://www.co.cc

http://www.cz.cc

http://www.3de.ir/

www.codotvu.co

 

 وب سایت های دامنه رایگان

شبکه دی اقدام به ارائه کد تخفیف ثبت رایگان دامنه با پسوند ir نموده است که این کد به صورت خودکار با استفاده از ابزار “ScheduGram” و زمان بندی تصادفی بین اولین ساعات روز های تعطیل تا آخرین ساعات روز در صفحه اینستاگرام شبکه دی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

www.day.ir

واحد ثبت دامنه پارس دیتا برای ترویج استفاده از دامنه ir. امکان ثبت دامنه رایگان ir. را برای عموم فراهم آورده است. با استفاده از این امکان ثبت دامنه (دامین) ۱۰۰% رایگان انجام می شود و هیچگونه پرداختی از سوی کاربران صورت نمی گیرد

www.parsdata.com

تسنیم جهت حمایت از مشتریان خود و نیز جهت فراگیر شدن هر چه بیشتر استفاده از دامنه ملی در بین مدیران وب سایت‌های ایرانی، اقدام به ثبت دامنه (دامین) IR به شکل کاملا رایگان کرده است!

www.tasnim.co

سرورپارس جهت حمایت از مشتریان خود، اقدام به ارائه دامنه (دامین) IR به شکل کاملا رایگان ( free domain ) بر روی سرویس های هاست خود کرده است! بله شما می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دامنه منتخب خود را با پسوند IR ثبت نمایید.

www.pars.host

واحد ثبت دامنه هاست ۹۷ برای ترویج استفاده از دامنه ir. امکان ثبت دامنه رایگان ir. را برای عموم فراهم آورده است. با استفاده از این امکان ثبت دامنه (دامین) ۱۰۰% رایگان انجام می شود

www.host97.net

دامنه رایگان را از این وب سایت ها دریافت کنید
۳٫۲ (۶۴٫۰۵%) ۷۴ تعداد امتیاز
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *