طراحی و ساخت انواع لوگو

لوگو یک نشانه گرافیکی است که می تواند به صورت علامت سمبل,نوشتاری یا ترکیبی از این ها طراحی شود تمام شرکت ها , فروشگاه ها , صنعت ها و برند های کوچک و بزرگ نیازمند یک لوگو انحصاری است که متلعق به خود ان شرکت باشد تا در هر جایی از دنیا ظاهر لوگو نمایان شد بدانند که متعلق به چه کسی است(طراحی و ساخت انواع لوگو) را از مدیر تبلیغ بخواهید

لوگو نماد و معرف هر برند است، بنابراین طرح آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد. اگر یک لوگو خوب طراحی شود، معرف قدرتمند و با ارزشی برای نام تجاری یا برند خواهد بود. از این رو طراحی یک لوگوی موثر برای یک برند نسبت به سایر اقلام گرافیکی، نیاز به خلاقیت و تلاش بیشتری دارد.

لوگو یا نشانه بیانگر نمادین یک عبارت و یا القاگر یک مفهوم است. آرم مانند امضا که نشانه ای برای اشخاص هستند نشانگر برند و یا موسسه صاحب آرم است. آرم ها در هر جایی که حضور آن موسسه یا شخص یا رویداد صاحب آرم در آن وجود دارد ثبت می گردد و نشان دهنده رد برجای مانده از او در آنجا است.

طراحی و ساخت انواع لوگو

طراحی لوگو

یکی از اصول اولیه و مهم برند سازی طراحی و ساخت لوگو یا نشان تجاری می باشد که از این طریق می توان به سریع ترین شکل ممکن اهداف، خدمات و محصولات برند خود را به مخاطب عرضه نموده و باعث ایجاد ارتباط بهتر با مشتری خود می شود. طراحی لوگو ها بر حسب نیاز و خواست شما در دو سبک مختلف انجام می شود.

لوگو می تواند ترکیبی از حروف , نشانه , نماد باشد که چهره و هویت مربوط به کسب و کار و برند را به نمایش بگذارد در طراحی لوگو از نوشتار ها: لوگو تایپ , ورد مارک و ارائه ان خارج از فونت های مرسوم مثل لوگو ی دیسنی و مونو گرام یا طراحی با یک حرف یا حروف انحصاری برند استفاده می شود

جهت مشاوره و سفارش لطفا با شماره های زیر در تماس باشید
  • ۰۹۱۴۵۲۸۴۶۶۶
  • ۰۹۲۲۷۳۰۳۸۵۹
طراحی و ساخت انواع لوگو
  • ایده های بزرگ تماما اینجا یافت می شوند کافیست تنها انتخاب کنید.
صفحه ی شبکه های اجتماعی مدیر تبلیغ
طراحی و ساخت انواع لوگو
۳ (۶۰٫۶۳%) ۶۴ تعداد امتیاز