طراحی و چاپ انواع ژورنال تصویر دوم
طراحی و چاپ انواع ژورنال

ژورنال نوعی کتابچه دوره ای است که با انتشارات مقالاتی جهت افزایش سطح اگاهی و دانش عمومی,علمی به کار می رود در این زمان که تبلیغات چاپی بسیار زیادی هست اما با این حال تبلیغات وارد دنیای ژورنال و مجله هم شده است و روز به روز هم در حال گسترش است(طراحی و چاپ انواع ژورنال)

طراحی و چاپ انواع ژورنال

این حوزه از تبلیغات را باید زیر شاخه تبلیغات مطبوعاتی دسته بندی کرد که خود ان هم زیر شاخه ی تبلیغات مکتوب محسوب می شود

فواید طراحی و چاپ ژورنال 

از نظر طبقات اجتماعی، گروههای مختلف جامعه قادر به برقراری ارتباط با مجلات و ژورنال‌ها هستند. این فرصت را برای تبلیغ‌کننده فراهم می‌کنند که فرصت دسترسی و تاثیرگذاری بیشتری داشته باشند.

در ژورنال‌ها به علت دسترسی به گروه های متفاوتی از مخاطبان می‌توان با استفاده از لحن و بیان خاص و با داشتن عنوان‌های تخصصی، با هریک از گروهها به زبان خاص خود صحبت کرد.

گروه‌های تبلیغات ژونالی فرمت‌ها و قطع‌های گوناگونی را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهند. مانند: صفحات تا شده در بین آن یا در شروع و پایان و روی جلد. نمونه‌های مجانی از محصول و بروشور می‌تواند در داخل آن نیز گذاشته شوند. در حقیقت برای رساندن نوشته‌ای به طور مستقیم به گروهی خاص، گذاشتن آن در مجله بهترین نوع انجام کار است.

ژورنال دارای تنوع و کیفیت (چاپ و نوع کاغذ بسیار اعلا) می‌باشد. این موضوع دست گروه اجرا را برای بکارگیری ارزش‌های بالای کیفی ژونال در هنگام ارائه هر تبلیغی باز می‌گذارد.

جهت مشاوره و سفارش لطفا با شماره های زیر در تماس باشید
  • ۰۹۱۴۵۲۸۴۶۶۶
  • ۰۹۲۲۷۳۰۳۸۵۹
طراحی و چاپ انواع ژورنال
  • طراحی منحصر برای شما
  • ایده های بزرگ تماماً اینجا یافت می شوند کافیست تنها انتخاب کنید.
صفحه ی شبکه های اجتماعی مدیر تبلیغ
طراحی و چاپ انواع ژورنال
۳٫۱ (۶۲٫۴۵%) ۴۹ تعداد امتیاز